Oferta pracy
KWALIFIKOWANY DEKARZ | BRUKSELA | Październik 2023 r
Brussels
Opcja umowy stałej

17.16 - 20.65 / godzinę
14/6/2024
Brussels Capital Region
Budownictwo
Dzień

382963

Oferujemy

Accent Jobs jest w pełni świadomy, że rynek pracy składa się z różnych grup docelowych, z których każda ma własne życzenia i wymagania.
Radzimy sobie z tą różnorodnością, podchodząc do niej poprzez różne wyspecjalizowane działy.
W ten sposób możemy pomóc każdej osobie w sposób świadomy.
Podczas procesu aplikacyjnego przyjmujemy rolę coacha, aby zapewnić Państwu pomoc i doradztwo. Nasz cel? Pomóc Państwu znaleźć wymarzoną pracę!

Oferujemy stymulujące środowisko pracy, różnorodne projekty oraz możliwości rozwoju zawodowego w naszej firmie. Będą Państwo mieli okazję pracować nad interesującymi projektami i współpracować z kompetentnym i pełnym pasji zespołem.

Opis stanowiska

  • Montujesz dachy zgodnie z planami, specyfikacjami technicznymi i normami bezpieczeństwa.

  • Przygotowujesz powierzchnie dachowe, usuwasz stare materiały i dokonujesz napraw lub wymiany w razie potrzeby.

  • Instalujesz materiały dachowe, takie jak dachówki, łupki, gonty, membrany hydroizolacyjne itp.

  • Zapewniasz izolację i wodoszczelność dachu przy użyciu odpowiednich materiałów.

  • Wykonujesz prace naprawcze i konserwacyjne na istniejących dachach.

  • Współpracujesz z zespołem na miejscu, aby zapewnić skuteczną koordynację prac.

  • Przestrzegasz przepisów bezpieczeństwa i jakości podczas wykonywania prac.

Jeśli jesteś gotowy podjąć to wyzwanie jako wykwalifikowany dekarz, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 010 20 17 91 lub za pośrednictwem strony brussel.foreign.construct@accentjobs.be

  • Będziesz posiadać wcześniejsze doświadczenie jako wykwalifikowani dekarze oraz dogłębną wiedzę na temat różnych technik montażu pokryć dachowych.

  • Znasz powszechnie stosowane materiały dachowe, takie jak dachówki, łupki, gonty itp.

  • Posiadasz umiejętności w zakresie naprawy i konserwacji dachów.

  • Potrafisz czytać i interpretować plany i specyfikacje techniczne.

  • Znasz normy bezpieczeństwa mające zastosowanie do pracy na wysokości i na dachach.

  • Potrafisz pracować samodzielnie i w zespole.

  • Ważne prawo jazdy i zdolność do podróżowania do miejsc pracy.

Jeśli jestes gotowym podjąć to wyzwanie jako wykwalifikowani dekarze, prosimy o kontakt pod numerem 010 20 17 91 lub za pośrednictwem strony brussel.foreign.construct@accentjobs.be

Accent łączy elastyczność agencji pracy tymczasowej z jakością agencji rekrutacyjnej.
Oferujemy wyłącznie oferty pracy, które mogą prowadzić do stałego kontraktu. W tym celu możemy polegać na 700 pełnych pasji pracownikach, którzy każdego dnia pomagają znaleźć pracę ponad 12 000 osób.
Accent posiada 230 oddziałów i jest największą siecią w Belgii.

Valeria Boico
ACCENT FOREIGN CONSTRUCT BRUSSEL