Oferta pracy
Kompilator
Eeklo
Opcja umowy stałej

13.20 - 16.38 / godzinę
25/7/2024
East Flanders
Technika i produkcja
Dzień

382103

Oferujemy

Jako monter u naszego klienta w Eeklo otrzymają Państwo następujące oferty pracy:

  • Ekscytującą, zróżnicowaną pracę, w której będą mieli Państwo okazję pracować nad wyjątkowymi projektami oraz będą mogli wykazać się i rozwinąć swoje talenty techniczne

  • Pracę w entuzjastycznej firmie rodzinnej, w której panuje przyjazna atmosfera i gdzie każdy daje z siebie to, co najlepsze

  • Codzienny harmonogram pracy, w którym dzień zaczyna się około 8 rano lub nieco wcześniej

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń, który można omówić w zależności od Państwa doświadczenia: 14-16 €

Uzupełniony o dodatkowe świadczenia prawne

Opis stanowiska

W przypadku wakatu montera w Eeklo (Wondelgem jest również możliwe), zostanie Panu/Pani przydzielonych wiele zadań.
Poniżej znajdą Państwo przykładowy zakres zadań:

  • Montują Państwo konstrukcje na podstawie rysunku technicznego

  • Sprawdzanie wymiarów części konstrukcyjnych

  • Wskazują Państwo spoiny na częściach

  • Składa Pan/Pani konstrukcje pomocnicze do montażu części

  • Pomagają Państwo ustalić prawidłową kolejność montażu

  • Przeprowadzają Państwo kontrolę wzrokową konstrukcji spawanych pod kątem błędów spawalniczych i wymiarów

  • Aktywnie pomagają Państwo w poszukiwaniu ulepszeń jakości. Przedstawiają Państwo własne propozycje i pomagają je dalej rozwijać

  • Nadzorują Państwo przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa, zdrowia, ochrony środowiska, energii i jakości

Dla firmy w regionie Eeklo (również w Wondelgem) poszukujemy kompozytora.
Na to stanowisko muszą Państwo spełniać następujące wymagania:

  • Posiada Pan/Pani co najmniej dyplom ukończenia szkoły średniej (ASO lub TSO), najlepiej w dziedzinie technicznej

  • Pasjonuje się Pan/Pani zagadnieniami technicznymi i lubi Pan/Pani składać rzeczy w całość

  • Mają Państwo dobre rozeznanie przestrzenne i potrafią czytać i interpretować plany techniczne

  • Mają Państwo duże poczucie odpowiedzialności. Bezpieczeństwo jest dla Państwa priorytetem

  • Są Państwo elastyczni, zmotywowani i niezawodni

  • Mogą Państwo łatwo dostać się do warsztatu Wondelgem lub Eeklo

Nasz klient z siedzibą w Eeklo jest prawdziwym pionierem w dziedzinie "stali w pracy".

Jest wiodącym europejskim graczem w projektowaniu i realizacji złożonych i ciężkich konstrukcji stalowych w Belgii. Firma koncentruje się na budowie mostów, wiaduktów, śluz i konstrukcji stalowych dla budynków przemysłowych i wieżowców.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy robią różnicę w zakresie szybkości budowy, tymczasowej stabilności, inteligentnego projektowania połączeń i złożonych wyzwań logistycznych.

Rouaa Alnassar
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION GENT 2