Oferta pracy
Kierowca ciężarówki CE - pełne ładunki
Pittem
Opcja umowy stałej

14.50 - 14.50 / godzinę
7/7/2024
West Flanders
Logistyka i dystrybucja
Robotnik
Dzień,
Ciągły

400449

Oferujemy

Wspólnie z naszym klientem oferujemy:

  • Po pozytywnym okresie próbnym stałą umowę

  • Wynagrodzenie według klasy 3 + ARAB

  • Krajowe trasy

  • Możliwość zabrania ciężarówki do domu

Opis stanowiska

Do tego zadania należą następujące obowiązki:

  • Przewóz pełnych ładunków przy pomocy plandeki

  • Krajowe trasy, każdego wieczoru śpisz we własnym łóżku

  • Wyjątkowo musisz sam załadować i rozładować towar

  • Codziennie pokonujesz kilometry w Belgii, Holandii i Francji

Do tej oferty pracy poszukujemy następującego bohatera za kółkiem:

  • Ważne prawo jazdy CE + kod 95 + MS

  • Ważna karta kierowcy

  • Doświadczenie w transporcie lub chęć nabycia pierwszych kilometrów, każdy jest mile widziany

  • Język francuski, angielski lub niderlandzki

  • Ktoś, kto chce być w domu każdego wieczoru

Firma jest stałym punktem w transporcie pełnych ładunków w Beneluksie i Francji.

KATARZYNA SZTYGIER
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION BRUGGE