Oferta pracy
Kierowca ciężarówki - ADR-colli
Zeebrugge
Opcja umowy stałej

14.34 - 14.34 / godzinę
2/7/2024
West Flanders
Logistyka i dystrybucja
Dzień

371398

Oferujemy

Wspólnie z firmą oferujemy:

  • Stałą umowę po pozytywnym okresie próbnym

  • Międzynarodowe trasy, podczas których jesteś cały tydzień poza domem

  • Możliwość zabrania ciężarówki do domu, jeśli można ją bezpiecznie zaparkować na trasie

  • Pracę w przyjemnej i rodzinnej atmosferze

Opis stanowiska

W tej pracy masz następujące obowiązki:

  • Międzynarodowe trasy od poniedziałku do piątku

  • Groupage przez plandekę

  • Dostarczanie towarów zgodnie z wymaganiami klienta

  • Załadunek i rozładunek towarów

Jeśli ta oferta pracy wydaje się być stworzona dla Ciebie, a poniżej jest Twój profil, to właśnie Ciebie szukamy!

  • Ważne prawo jazdy kategorii CE

  • Ważne uprawnienia zawodowe oraz badania medyczne

  • Posiadanie lub chęć uzyskania ADR-colli

  • Praca fizyczna Cię nie odstrasza

  • Spędzanie nocy w swoim stalowym rumaku to coś, co kochasz najbardziej

  • Cały tydzień daleko od domu

  • Mówisz po holendersku, francusku lub angielsku

Firma jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw transportowych w Szwecji. Firma dostosowuje transport do indywidualnych potrzeb klienta. Towary są przewożone ze Szwecji do portu w Zeebrugge, a stamtąd realizowany jest transport do Beneluksu i Francji.

KATARZYNA SZTYGIER
ACCENT FOREIGN INDUSTRY & PRODUCTION BRUGGE