Oferta pracy
Kierowca ciężarówki
Westrozebeke
Opcja umowy stałej

14.33 - 16.01 / godzinę
12/7/2024
West Flanders
Logistyka i dystrybucja
Dzień

391583

Oferujemy

Trafiasz do firmy, w której ty, ojciec i syn + 1 inny kierowca jesteście odpowiedzialni za transport materiałów budowlanych.
Nasz klient uwaza, że wszystko trzeba i można omówić! z pewnością nie jesteś numerem i jetylko częścią rodziny.
Możesz zabrać ciężarówkę do domu każdego wieczoru.

Opis stanowiska

Praca polega na porannym odbieraniu w pełni załadowanej naczepy, a następnie rozładowywaniu jej u różnych klientów w ciągu dnia. Mogą to być zarówno fabryki, jak i sklepy. Zwykle rozpoczynają Państwo pracę około 5 rano, oczywiście może się to nieco różnić w zależności od pierwszego miejsca rozładunku, i pracują średnio 12 godzin dziennie. Każdego wieczoru będą Państwo w domu! Rozładunek jest często wykonywany przez klientów, ale czasami trzeba zrobic to samemu wózkiem widłowym.

Twój profil

Nasz klient poszukuje osób o następującym profilu:
+ Posiadają Państwo ważne prawo jazdy CE & kod 95
+ Posiadają Państwo ważne badania lekarskie
+ Będą Państwo jeździć z plandeka
+ Krajowe sieci drogowe nie są Państwu obce

Naszym klientem jest rodzinna firma odpowiedzialna między innymi za transport materiałów budowlanych. Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu znajdą się Państwo w firmie posiadającej odpowiednie know-how, aby każdy transport zakończył się sukcesem.

MARTA KOZIK
MARTA KOZIK
ACCENT FOREIGN LOGISTICS KORTRIJK