Oferta pracy
Kierowca CE - Transport dźwigowy
Aalter
Opcja umowy stałej

16.03 - 17.55 / godzinę
19/5/2024
East Flanders
Logistyka i dystrybucja
Dzień

345643

Oferujemy

Jako kierowca CE dołączą Państwo do dynamicznej firmy rodzinnej, w której nie są Państwo numerem. Praca u naszego klienta w Aalter oznacza:

  • Interesujące wynagrodzenie: €16,031 + ARAB €1,52

  • Bony na posiłki: 8,00 € za każdy przepracowany dzień

  • Miłe uwagi w dni wolne od pracy

  • imprezy firmowe

  • Przyjemne środowisko pracy ze wspaniałymi kolegami

  • Otrzymują Państwo samochód lub ciężarówkę do domu

  • Piękny i niedawno konserwowany sprzęt

Świadczenia dodatkowe

Samochód służbowy
Bony żywnościowe

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Aalter poszukujemy kierowcy CE/dźwigowego, który jest chętny do pracy,

Poniżej znajdą Państwo przykładowy pakiet:

  • Będą Państwo odpowiedzialni za dostarczanie, umieszczanie i montaż jednostek biurowych (kontenerów) przy użyciu ciężarówki z dźwigiem

  • Czasami będą Państwo musieli umieścić kilka kontenerów jeden na drugim, a także połączyć je ze sobą

  • Otrzymają Państwo niezbędne do tego narzędzia: poziomicę, laser, dźwig... Krótko mówiąc, wszystkie potrzebne narzędzia

  • Od czasu do czasu będą Państwo musieli wspiąć się na drabinę, aby połączyć ułożone na sobie urządzenia

  • Średnio będą Państwo pracować w maksymalnym wymiarze godzin

  • Państwa dzień zaczyna się między 05:00 a 06:00 z domu

Poszukujemy kierowcy CE / dźwigu, który dołączy do zespołu na wakat w Aalter. Oprócz Państwa motywacji, jest to Państwa profil:

  • Ma Pan/Pani smykałkę do języków

  • Jest Pan/Pani osobą praktyczną, która lubi pracować samodzielnie z niezbędną ilością kontaktów społecznych

  • Mają Państwo odwagę podejmować inicjatywy

  • Preferowane miejsce zamieszkania w regionie od Antwerpii do Aalter

  • Mają Państwo doświadczenie w pracy z dźwigami

  • Wreszcie, posiadają Państwo prawo jazdy CE z ważnymi kompetencjami zawodowymi

Nasz klient z siedzibą w Aalter jest odpowiedzialny za wszelkiego rodzaju transport. Od wywrotek, naczep płaskich, naczep rozciąganych po naczepy niskopodwoziowe i ciężarówki z dźwigiem. Nasz klient obsługuje również wyjątkowe zlecenia transportowe w krajach Beneluksu, Francji i Niemczech, niezależnie od długości, szerokości, wysokości czy wagi. Zlecenia krajowe pozostają jednak ich specjalnością. Sprzęt budowlany, maszyny oraz wynajem płyt drogowych i jednostek sprzętowych oczywiście pozostają ich podstawową działalnością.

Flota firmy składa się z pojazdów Volvo, w całości zautomatyzowanych.

Nasz klient w Aalter działa nieco inaczej. Ich pracownicy są zawsze najważniejsi. Szukają Państwo miłej, otwartej i uczciwej kultury korporacyjnej? W takim razie dobrze Państwo trafili u naszego klienta! Zwracają oni szczególną uwagę na satysfakcję z pracy, co oznacza, że co roku odbywają się u nich imprezy firmowe! Oczywiście nie zapominamy o naszych zabawnych wakacjach, proszę dać się zaskoczyć.

Wszystko to w połączeniu z atrakcyjnym pakietem wynagrodzeń sprawia, że nasz klient jest pracodawcą, dla którego chcą Państwo pracować!

Po pozytywnej rozmowie z kierownikiem, Państwa pierwszy dzień pracy będzie poświęcony szkoleniu. Obejmie ono następujące elementy,

  • Jak działa Państwa ciężarówka

  • Jaki rodzaj pracy będzie Pan/Pani wykonywać

  • Do kogo może się Pan/Pani zwrócić w jakiej sprawie

  • Proszę wspólnie sprawdzić, czy w ciągu pierwszych kilku dni będzie Pan/Pani potrzebował/a wsparcia w pracy

Krótko mówiąc, na pewno nie będą Państwo sami.

Flavia Marina Apostol
ACCENT FOREIGN LOGISTICS GENT