Oferta pracy
Kierowca C+E chłodnia
Kalmthout
Opcja umowy stałej

14.50 - 17.00 / godzinę
18/5/2024
Antwerp
Logistyka i dystrybucja
Robotnik
Dzień,
Noc,
Weekend

412965

Oferujemy

W Accent Jobs wiemy, że rynek pracy składa się z różnych grup docelowych, każda z własnymi życzeniami i wymaganiami.
Aby móc sprostać tej różnorodności, zostały utworzone specjalistyczne działy.
Dzięki temu możemy pomóc każdemu z należytą wiedzą.
Podczas procesu rekrutacji chętnie służymy pomocą jako jobcoach rady i czyny. Naszym celem, wspólnie z Tobą, jest znalezienie odpowiedniej pracy.

Opis stanowiska

Jako Kierowca CE będziesz korzystać z specjalnie wyposażonej chłodni, wyposażonej w system haków do transportowania tusz wieprzowych bezpośrednio z rzeźni do różnych klientów. Mimo że czynności załadunkowe będą dla Ciebie wykonywane, ważne jest, abyś postępował z dużą troską o produkt i pojazd.

Twoja trasa rozpocznie się z Kalmthout lub Oevel, a ciężarówka nie jest dostępna do celów prywatnych. Zacznij swój tydzień od ekscytującej trasy w poniedziałek i bądź gotów do spędzenia kilku nocy w tygodniu na drodze, w tym możliwych sobót w zależności od planowania.

Twój profil

Jako idealny kandydat na stanowisko Kierowcy CE:

Posiadasz ważne prawo jazdy CE.
Jesteś w posiadaniu ważnego kodu 95 oraz karty kierowcy.
Posiadasz własny samochód.
Mówisz dobrze w językach: niderlandzkim, angielskim, francuskim lub niemieckim.

Accent Jobs to agencja pracy tymczasowej, która łączy elastyczność biura pośrednictwa pracy z jakością agencji selekcyjnej.
Oferujemy wyłącznie miejsca pracy, które dają perspektywę na stałą umowę.
To wszystko jest możliwe dzięki 700 pasjonatom, którzy codziennie pomagają ponad 12 000 osobom znaleźć pracę.
Z 230 biurami Accent Jobs posiada największą sieć biur w Belgii.

DIANA BIGOS
DIANA BIGOS
ACCENT FOREIGN LOGISTICS ANTWERPEN