Oferta pracy
Kierowca CE
Hasselt
Opcja umowy stałej

15.00 - 18.00 / godzinę
26/7/2024
Limburg
Logistyka i dystrybucja
Dzień

296448

Oferujemy

  • Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, za pozostawanie w gotowości zapewniona jest miła premia

  • Coroczny urlop i dni ADV są dowolne (brak zbiorowego okresu zamknięcia)

  • Niezbędne narzędzia pracy, takie jak narzędzia, samochód dostawczy, smartfon, tablet itp. są zapewnione, aby mogli Państwo prawidłowo wykonywać swoją pracę

  • Po 6 miesiącach mogą Państwo liczyć na bony na posiłki

  • Dołączą Państwo do rozwijającej się i odnoszącej sukcesy firmy z miłym gronem współpracowników

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w regionie Hasselt poszukujemy kierowcy CE, który nie boi sie pracy.

Z centralnego magazynu w Houthalen będą Państwo transportować materiały budowlane na place budowy na tereni Belgii.
Na miejscu będą Państwo aktywnie pomagać w szybkim, sprawnym i bezpiecznym rozładunku materiałów za pomocą dźwigu.
Mają Państwo dwie sprawne ręce i nie boją się ich ubrudzić.
Dba Pan o swoją ciężarówkę jak dobry członek rodziny.
Jako doświadczony kierowca zapewnia Pan/Pani terminową i prawidłową dostawę towarów na miejsce.
Zawsze przestrzega Pan/Pani przepisów bezpieczeństwa i zachowuje się Pan/Pani uprzejmie w ruchu drogowym.
Są Państwo odpowiedzialni za rozmieszczenie sprzętu w ciężarówce.
Pracuje Pan/Pani zgodnie z oczekiwanymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Jest Pan/Pani doświadczonym i pełnym pasji kierowcą ciężarówki. Doświadczenie w budownictwie jest dużym plusem.
Są Państwo gotowi do pomocy przy załadunku i rozładunku za pomocą dźwigu. Jest to bezwzględny wymóg dla Democo.
Oczywiście muszą Państwo posiadać ważne prawo jazdy kategorii CE oraz uprawnienia zawodowe (kod 95).
Jest Pan/Pani plantatorem i potrafi Pan/Pani pracować samodzielnie.
Dbają Państwo o samochód ciężarowy oraz przewożone towary i materiały.
Są Państwo elastyczni pod względem godzin pracy, regionu i odległości.
Posiadają Państwo certyfikat VCA lub są gotowi do jego szybkiego uzyskania.
Dobrze znają Państwo język niderlandzki
Najlepiej, jeśli mieszkają Państwo w regionie Houthalen
Jest Pan/Pani w stanie podstawić ciężarówkę pod swój dom.

Nasz klient jest uznanym graczem w branży budowlanej od dziesięcioleci. Jako generalny wykonawca, nasz klient specjalizuje się zarówno w nowym budownictwie, jak i renowacji i jest aktywny w następujących sektorach: od prac konstrukcyjnych po całkowite wykończenie: projekty publiczne, mieszkaniowe, komercyjne, a także przemysłowe i infrastrukturalne.
Gwarantuje wysoką jakość i szybkość realizacji, nie tracąc przy tym z oczu kontroli kosztów i zrównoważonych rozwiązań.

ANNA BIERNACKA
ACCENT CONSTRUCT INFLOW GENK