Oferta pracy
Kierowca C- praca w nocy
Wetteren
Opcja umowy stałej

14.00 - 16.00 / godzinę
5/6/2024
East Flanders
Logistyka i dystrybucja
Robotnik
Noc

310609

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • bony na posiłki

  • zróżnicowana prace

  • szkolenia wewnętrzne

Opis stanowiska

Jesteś wizytówką firmy: przyjazny, pomocny i uczciwy!
Język niderlandzki jest plusem, ale jeśli mówisz dobrze po francusku lub angielsku, możesz mieć dodatkową przewagę, ponieważ jest to głównie język roboczy w hotelach, a komunikacja na miejscu będzie bardzo ważna w Twojej nowej pracy...
Będziesz wyjeżdżać do Brukseli wieczorem między 19:00 a 20:00, gdzie będziesz odpowiedzialny za dostarczanie czystej, świeżo pachnącej pościeli do hoteli i zbieranie zużytej pościeli. Wrócisz około 14:00 lub 15:00 i będziesz mógł cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem.
Twój weekend zaczyna się w czwartek rano, ponieważ będziesz zatrudniony od niedzieli wieczorem do czwartku rano. Czy to brzmi jak coś dla Ciebie? W takim razie daj mi znać, a z przyjemnością przedstawię Cię jako mojego utalentowanego kierowcę!

Gdzie są doświadczeni, sprawni kierowcy z prawem jazdy kategorii C, którzy chcą pracować w nocy? Mój klient, pralnia przemysłowa w Wetteren, szuka właśnie Ciebie!

Naszym klientem jest pralnia przemysłowa, która gwarantuje najwyższą jakość i indywidualne podejście. Zajmuje się wynajmem, czyszczeniem i dystrybucją pościeli.
Osobiste podejście, które gwarantują swoim klientom, rozciąga się również na ich politykę personalną, niezmiennie utrzymują otwartą i przejrzystą komunikację, w której jest miejsce na osobisty wkład.

MARTA KOZIK
MARTA KOZIK
ACCENT SUPPORT CENTER