Oferta pracy
Kierowca C
Liedekerke
Opcja umowy stałej

16.00 - 17.00 / godzinę
17/7/2024
Flemish Brabant
Logistyka i dystrybucja
Dzień

392816

Oferujemy

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
Bony na posiłki
Kompleksowe ubezpieczenie szpitalne, w tym ubezpieczenie stomatologiczne po zakończeniu pracy tymczasowej
Możliwość ubiegania się o leasing roweru
Jeśli masz stałą pracę, możliwa jest natychmiastowa umowa na czas nieokreślony

Opis stanowiska

Na stanowisku kierowcy będziesz

  • dostarczać towary na terenie dużej części Brabancji Flamandzkiej i Flandrii

  • dostarczać nasze towary do klientów, w trudno dostępnych miejscach, takich jak piwnice

Twój profil

Jako kierowca w regionie Liedekerke:

  • możesz udokumentować doświadczenie jako kierowca B

  • masz dobrą kondycję fizyczną, poniewaz jest to ciężka praca

  • jesteś chętny do pracy w środowisku rodzinnym

  • Jesteś bardzo przyjazny dla klienta

Nasz klient jest hurtownikiem od ponad 50 lat, specjalizującym się w dystrybucji chipsów i produktów gastronomicznych.

Oferuje pełną gamę produktów spożywczych, od produktów ziemniaczanych A po produkty Z, a także napoje, tłuszcze i opakowania.

W nowym magazynie, zbudowanym zgodnie z najsurowszymi przepisami HACCP, o powierzchni magazynowej 8000 m2, można znaleźć ponad 6000 artykułów spożywczych i niespożywczych.

MARTA KOZIK
MARTA KOZIK
ACCENT SUPPORT CENTER