Oferta pracy
Kierowca C
Aalter
Opcja umowy stałej

17.16 - 19.45 / godzinę
16/7/2024
East Flanders
Technika i produkcja
Robotnik
Dzień,
Noc,
Weekend
Full-time

378819

Oferujemy

  • możliwość stałej pracy po pozytywnym okresie zatrudnienia tymczasowego

  • ADV: 12 dodatkowych dni

  • Brak zbiorowego zamknięcia, możliwość wzięcia urlopu

  • Bony na posiłki w wysokości 6 € / przepracowany dzień

  • Ubezpieczenie grupowe po 1 roku stażu pracy

  • Wynagrodzenie zgodne z PC 124

Opis stanowiska

Nasz klient w Aalter poszukuje osoby na stanowisko Ustawiacza sygnalizacji z prawem jazdy kategorii C.
Będziesz odpowiedzialny za następujące zadania:

  • Załadunek znaków do pojazdu

  • Przejazd ciężarówką na plac budowy (region Aalter)

  • Umieszczanie znaków samodzielnie lub z kolegami, zgodnie z planem oznakowania.

  • wypełnienie listy materiałów

  • Elastyczne godziny pracy (praca dzienna, nocna, regularna praca weekendowa itp.); czasami do 60 godzin tygodniowo

  • 90% montaż, 10% prowadzenie ciężarówki

W przypadku wakatu na stanowisku pracownika obsługi sygnalizacji świetlnej wymagane są następujące kompetencje i umiejętności;

  • prawo jazdy kategorii C (ewentualnie bez kodu 95)

  • dobra znajomość języka niderlandzkiego

  • stabilne CV i chęć podjęcia długoterminowej pracy

  • Doświadczenie nie jest wymogiem

  • Jesteś gotów zakasać rękawy, jest to ciężka praca fizyczna

  • Jesteś elastyczny pod względem godzin pracy (praca dzienna, praca nocna, regularna praca weekendowa itp.)

  • Lubisz robić nadgodziny

  • Jesteś punktualny i dokładny

Spółka ta specjalizuje się w produkcji i umieszczaniu sygnalizacji swietlnej. Jest to ogromna grupa składająca się głównie z kierowców B i C, a także osób zajmujących się umieszczaniem sygnalizacji.
Ta duża firma rodzinna rozwija się z roku na rok i zawdzięcza to swojemu dokładnemu i indywidualnemu podejściu. Wszystko tutaj polega na dawaniu i braniu.
Będą Państwo częścią zespołu składającego się z ciężko pracujących osób, ale z pewnością znajdzie się też miejsce na odrobinę humoru.