Oferta pracy
Kierowca betoniarki CE
Lommel
Opcja umowy stałej

14.00 - 19.00 / godzinę
22/7/2024
Limburg
Logistyka i dystrybucja
Dzień

366932

Oferujemy

Co mamy Państwu do zaoferowania?

  • Otwartą i uczciwą komunikację;

  • Naukę w miejscu pracy;

  • Wynagrodzenie rynkowe;

  • PC 124 (budownictwo).

Opis stanowiska

W przypadku oferty pracy kierowca betoniarki CE, zostaną Państwu przydzielone następujące obowiązki:

  • Dostawa betonu gotowego (osoby prywatne + wykonawcy);

  • Zwracanie uwagi na specyficzne warunki i zagrożenia w miejscu pracy oraz zgłaszanie ich w razie potrzeby;

  • Codzienne czyszczenie ciężarówki i zgłaszanie wszelkich usterek;

  • Wykonywanie prac porządkowych i drobnych prac konserwacyjnych w zakładzie;

  • Rozpoczynasz pracę między 05.00 a 09.00;

  • W zależności od liczby lokalizacji dostaw, w zależności od liczby miejsc dostaw.

W przypadku oferty pracy kierowca betoniarki CE, rozpoznajesz siebie w poniższym profilu:

  • Posiadasz ważne prawo jazdy kategorii CE z badaniami lekarskimi i kodem 95;

  • Ma Pan/Pani już doświadczenie w prowadzeniu pojazdów jako kierowca CE; potrafi Pan/Pani płynnie manewrować na małych ulicach;

  • Doświadczenie z betoniarką jest dodatkowym atutem;

  • Uważa Pan/Pani, że bezpieczeństwo jest ważne;

  • Ma Pan/Pani elastyczne podejście;

  • lubią Państwo wyzwania.

Beton jest najczęściej stosowanym materiałem budowlanym na świecie. Beton jest mocny, trwały i w 100% nadaje się do recyklingu. Nasz klient jest niezawodnym partnerem w tej dziedzinie, oferującym szeroką gamę wysokiej jakości produktów wykonanych na zamówienie z rozległej sieci zakładów.

Nasz klient jest częścią międzynarodowej grupy zatrudniającej około 53 000 pracowników na całym świecie. Jest znaczącym graczem w sektorze cementu, betonu i materiałów budowlanych. Sprzedaje, produkuje i dostarcza beton towarowy. W samej Belgii posiada 32 zakłady zatrudniające około 550 pracowników, co czyni go liderem na rynku w swoim sektorze.

Magdalena BAKOWSKA
ACCENT FOREIGN LOGISTICS HASSELT