Oferta pracy
Kalibrator metalowy
Seneffe
Opcja umowy stałej

15.00 - 15.00 / godzinę
9/7/2024
Hainaut
Technika i produkcja
Robotnik

354556

Oferujemy

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku, z 3 przerwami.
Będą Państwo wspierani, szkoleni i oceniani przez cały okres swojej kariery. Jest to szansa na stałą umowę o pracę w firmie, w której panują dobre stosunki pracy i gdzie zaoferowany zostanie Państwu dobry pakiet wynagrodzeń.

Czy chcieliby Państwo dołączyć do naszej wspaniałej rodziny talentów i pracować z naszym zespołem Accent La Louvière, aby znaleźć wymarzoną pracę?

Mój zespół nieustannie poszukuje nowych kandydatów poszukujących "pracy szytej na miarę". Pracy, która jest właśnie dla CIEBIE. Za punkt honoru stawiamy sobie spotkanie z Państwem w oddziale, aby omówić Państwa oczekiwania. Spotykamy się z Państwem nie tylko po to, aby omówić konkretny wakat, ale również po to, aby rozejrzeć się po regionie z Państwa aplikacją.

Nasze wyzwanie: 125 ofert pracy tymczasowej z umową na czas nieokreślony.
Nasze wartości: rygor, uczciwość i dużo dobrego humoru!
Państwa wyzwanie: Aplikuj teraz i przyjdź się z nami spotkać!

Świadczenia dodatkowe

Bony żywnościowe

Opis stanowiska

Jako kalibrator i ślusarz u naszego klienta, Pana/Pani zadaniem jest prostowanie części poprzez poddawanie ich naprężeniom (imadło) i uderzanie młotkiem, tak aby ustawić je na akceptowalnej osi.

Będą Państwo musieli wykazać się precyzją i dbałością o szczegóły.

Będą Państwo również zobowiązani do

  • Oczyścić i ustawić metalowe części w celu ich kalibracji

  • Dostosowywanie części zgodnie z wymiarami na rysunku

  • Wymiarowanie i wyrównywanie części

  • Zmierzyć istotne punkty części

  • Używać suwmiarki / kątomierza

Twój profil

Jako kalibrator muszą Państwo

  • Posiadać dobrą znajomość montażu mechanicznego (posługiwanie się młotkiem / narzędziami do retuszu / posługiwanie się prasami)

  • Dobra znajomość prostej metrologii (podstawowa)

  • Umiejętność czytania rysunków 2D (opcjonalnie, plus)

Kalibratora nie można nauczyć się w szkole.
Istnieją jednak zawody, w których można znaleźć niektóre z umiejętności potrzebnych do bycia doskonałym kalibratorem.

Ważne jest, aby wiedzieć, jak dokładnie wbijać młotek i mieć wystarczającą wiedzę, aby ocenić swoją pracę.

Jeśli ma Pan/Pani dobre ręce i nie boi się Pan/Pani obsługi młotków, kluczy i narzędzi, które czasami są znacznie większe niż standardowy rozmiar, to może ta praca jest dla Pana/Pani?

Muszą być Państwo również przygotowani do pracy w środowisku obróbki metali, które jest zakurzone, brudne i szorstkie! Ale oczywiście z dobrodusznymi kolegami, którzy zawsze są gotowi wziąć nowicjuszy pod swoje skrzydła.

Proszę się nie wahać i aplikować!

Nasz klient zajmuje się produkcją złożonych części metalowych m.in. dla przemysłu lotniczego i jest częścią grupy składającej się z kilku zakładów. Każda spółka zależna ma własną autonomię. Firma dobrze prosperuje, a jej pracownicy są związani z nią na dłużej.
Jest to firma, która inwestuje w szkolenia swoich pracowników, gdzie bezpieczeństwo i jakość są hasłami przewodnimi.

Czy chcieliby Państwo dołączyć do naszej wielkiej rodziny talentów i pracować z naszym zespołem Accent La Louvière, aby znaleźć wymarzoną pracę?

Państwa wyzwanie: APLIKUJ TERAZ i przyjdź nas poznać!

Karina Klopotowska
ACCENT FOREIGN CHARLEROI