Oferta pracy
Kafelkarz / maj 2024 r.
Vilvorde
Opcja umowy stałej

18.09 - 20.57 / godzinę
14/6/2024
Flemish Brabant
Budownictwo
Dzień

419209

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie (CP124)

  • Umowa tymczasowa z perspektywą umowy stałej

  • Czek ekologiczny

  • Bieżące szkolenia

  • Ochrona ubezpieczeniowa

  • Dobre środowisko pracy.

Accent Jobs jest w pełni świadomy, że rynek pracy składa się z różnych grup docelowych, z których każda ma własne życzenia i wymagania.
Zarządzamy tą różnorodnością poprzez różne wyspecjalizowane działy.
W ten sposób możemy pomóc każdej osobie w sposób świadomy.
Podczas procesu aplikacyjnego przyjmujemy rolę coacha, aby zapewnić pomoc i doradztwo. Nasz cel? Pomóc w znalezieniu wymarzonej pracy

Opis stanowiska

  • Układanie okładzin podłogowych i ściennych z ceramiki lub kamienia naturalnego.

  • Tradycyjnie robi się to na podłożu z zaprawy murarskiej lub kleju.

  • Czasami przed położeniem płytek należy wygładzić podłoże (jastrych) lub wyprostować ścianę.

  • Układanie lub naprawa jastrychu.

  • Cięcie lub piłowanie płytek.

  • Układanie płytek na świeżym jastrychu.

  • Prace wykończeniowe: układanie listew przypodłogowych, fugowanie, wygładzanie spoin i sprzątanie.

  • Nakładanie kleju na utwardzony jastrych i układanie płytek.

  • Układanie płytek ceramicznych. Kładzenie płytek na tarasach.

  • Stosowanie technik dekoracyjnych, takich jak mozaika i granit.

  • Praca zarówno przy budowie, jak i renowacji.

  • Praca samodzielna lub w zespole.

  • Będziesz podróżować do i z miejsca pracy.

  • Długotrwała praca w niewygodnych pozycjach, np. na kolanach lub w ograniczonych przestrzeniach.

  • Dobra znajomość innych technik budowlanych.

  • Dobre wyczucie estetyki.

  • Przestrzegasz zasad ochrony środowiska i bezpieczeństwa.

  • Godziny pracy są regularne, ale mogą się różnić w zależności od zadania i warunków pogodowych.

Twój profil

Czy jesteś glazurnikiem?
Jesteś wszechstronny i wykonywałeś już prace glazurnicze w łazienkach od A do Z?
Czy jesteś dobry w kontaktach z klientami?
Lubisz pracować zarówno w zespole, jak i samodzielnie?
Czy lubisz różnorodne zadania?
Jesteś skrupulatny w swojej pracy?

Jeśli to brzmi jak Ty, nie czekaj dłużej i APLIKUJ! Wyślij swoje CV na adres Brussel.foreign.construct@accentjobs.be lub skontaktuj się z nami pod numerem 010/20.1971

Informacje o firmie

Generalny wykonawca robót budowlanych
Budowa, renowacja, malowanie, usuwanie azbestu
Prawie 20 lat temu LAURENTY GROUP podzieliła swoją działalność, tworząc LAURENTY BÂTIMENTS, strukturę, która łączy działalność firmy w zakresie budowy, renowacji, wykańczania, malowania i usuwania azbestu. Dzięki naszym wykwalifikowanym technikom i partnerom możemy realizować szeroki zakres prac związanych z budową nowych obiektów, rozbiórką i usuwaniem azbestu, renowacją, wyposażeniem wnętrz i zewnętrznym oraz pracami wykończeniowymi, w tym obsługą, elektryką, instalacjami sanitarnymi, ogrzewaniem, wentylacją i wykończeniem.

Valeria Boico
ACCENT FOREIGN CONSTRUCT BRUSSEL