Oferta pracy
Instalator HVAC
Ghent
Opcja umowy stałej

17.16 - 20.65 / godzinę
22/4/2024
East Flanders
Budownictwo
Robotnik

385267

Oferujemy

Oprócz zróżnicowanej pracy w stabilnej firmie możesz również liczyć na:

  • przyjemną atmosferę pracy

  • wynagrodzenie w ramach PC124

  • eko czeki

  • poprawne i punktualne płatności

  • stałą kontrakt po okresie próbnym

  • możliwości awansu

Opis stanowiska

Praca jako montażysta HVAC i instalacji sanitarnej dla firmy w regionie Gent obejmuje nastepujace zadania:

  • Jako montażysta HVAC wykonujesz prace montażowe przy instalacjach technicznych

  • Działasz w obszarze ogrzewania, wentylacji i instalacji sanitarnej

  • Przeprowadzasz duże projekty dla budynków mieszkalnych, szpitali, centrów opieki...

  • Wykonujesz ogólne prace sanitarne

W przypadku oferty pracy jako montażysta HVAC musisz mieć odpowiednią techniczną wiedzę na temat HVAC.
Co jest jest jeszcze bardzo wazne?

  • Pracujesz bezpiecznie i dokładnie

  • Znajomosc języka niderlandzkiego, aby móc komunikować się z klientami, dostawcami i kolegami

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B jest dodatkowym atutem

  • Doświadczenie lub wykształcenie

W tej firmie drzwi zawsze stoją otworem dla ciebie. Jest to przedsiębiorstwo rodzinne, w którym panuje bardzo dobra atmosfera a decyzje podejmuje się szybko i udziela się bezpośredniej informacji zwrotnej w razie potrzeby.
Firma ta dynamicznie się rozwija i zmienia, co oznacza że ty tez bedziesz sie rozwijac.
Nasze projekty lub instalacje techniczne są często bardzo skomplikowane, więc twoja wiedza techniczna będzie solidnie sprawdzona.

JOANNA SEJBUK
ACCENT CONSTRUCT INFLOW GENT