Oferta pracy
Ground worker
Deerlijk
Opcja umowy stałej

18.00 - 20.00 / godzinę
7/6/2024
West Flanders
Budownictwo
Dzień

401287

Oferujemy

Prace z możliwością stałego kontraktu
Wynagrodzenie według stawek sektora budowlanego
Prace w 40 godzinnym systemie pracy
12 dni dodatkowego urlopu postojowego budowlanego
Premie pogodowa
Pomoc biura w załatwieniu wszelkich formalności/administracja/ubezpieczenie etc

Opis stanowiska

Przygotowywanie wykopów pod kable
Układanie przewodów w ziemi (podlacza gazowe i elektryczne)
Prace melioracyjne
Montaż rur kanalizacyjnych, kolektorów wodych
Ukladanie kostki brukowej
Ukladanie kraweznikow

Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub chec przyuczenia.
Znajmość języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Nasz klient z regionu Deerlijk działa w branży budowlanej od 35 lat. Specjalizują się w instalacjach mediów podziemnych, głównie rur wodociągowych. Zajmują się także budownictwem drogowym (prace remontowe, budownictwo ekologiczne dla szpitali, szkół itp. aż po budowę nowych oddziałów).

MONIKA NEMS
MONIKA NEMS
ACCENT CONSTRUCT INFLOW KORTRIJK