Oferta pracy
Glazurnik
Braine-L'alleud
Opcja umowy stałej

14.74 - 16.71 / godzinę
16/7/2024
Walloon Brabant
Budownictwo
Dzień

281719

Oferujemy

  • Otrzymasz umowę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia na 40 godzin tygodniowo.

  • Dostosujemy pracę do Twoich oczekiwań dzięki silnej reputacji Accent Construct w branży budowlanej.

  • Skorzystasz z wszystkich korzyści skali CP124.

  • Zapewnimy Ci rzeczywisty monitoring przez cały okres próbny, aby zagwarantować najlepszą możliwą sytuację!

Skontaktuj sie z nami: brussel.foreign.construct@accentjobs.be

Opis stanowiska

  • Obsługujesz okładziny podłogowe i ścienne z ceramiki lub kamienia naturalnego.

  • Tradycyjnie kładziesz je na zaprawie lub przyklejasz.

  • Czasami musisz wyrównać podłoże (jastrych) lub wyprostować ścianę przed prawidłowym ułożeniem płytek.

  • Realizujesz układanie i naprawę jastrychu.

  • Przycinasz lub piłujesz płytki.

  • Kładziesz płytki na świeżym jastrychu.

  • Wykańczasz pracę: układasz listwy przypodłogowe, fugujesz, wygładzasz spoiny i sprzątasz.

  • Nakładasz klej na utwardzony jastrych i układasz płytki.

  • Układasz płytki ceramiczne, włącznie z tarasami.

  • Stosujesz dekoracyjne techniki kafelkowania, takie jak mozaika i granito.

  • Pracujesz zarówno przy budowie, jak i renowacji.

  • Pracujesz samodzielnie lub w zespole.

  • Podróżujesz do i z miejsca pracy.

  • Możesz pracować przez długi czas w niewygodnych pozycjach, np. na kolanach lub w ograniczonej przestrzeni.

  • Przestrzegasz zasad ochrony środowiska i bezpieczeństwa.

  • Masz pewne początkowe doświadczenie w układaniu płytek, głównie przy użyciu kleju.

  • Jesteś zmotywowany, poważny i dynamiczny.

  • Jesteś dyspozycyjny w krótkim czasie.

Oferujemy wyłącznie oferty pracy, które mogą prowadzić do stałego kontraktu. W tym celu możemy polegać na 700 pełnych pasji pracownikach, którzy każdego dnia pomagają znaleźć pracę ponad 12 000 osób.
Accent Jobs posiada 230 oddziałów i jest największą siecią w Belgii.

Valeria Boico
ACCENT FOREIGN CONSTRUCT BRUSSEL