Oferta pracy
Elektryk
Balâtre
Opcja umowy stałej

15.00 - 20.00 / godzinę
22/4/2024
Namur
Technika i produkcja
Robotnik

382868

Oferujemy

W przypadku stanowiska elektryka przedstawiamy Państwu naszą ofertę:

  • Pracę z perspektywą stałego kontraktu.

  • 40-godzinny tydzień pracy (od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 16:00).

  • Wynagrodzenie godzinowe w wysokości od 15 do 19 euro brutto za godzinę, w zależności od Państwa umiejętności.

  • Możliwości rozwoju i szkolenia.

  • Zwrot kosztów podróży.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej?
Proszę aplikować bezpośrednio na karina.klopotowska@accentjobs.be

Opis stanowiska

Dla naszego partnera poszukujemy elektryka - kablarza.

Państwa rola będzie obejmować :

  • Okablowanie paneli i skrzyni elektrycznych.

  • Instalacja korytek kablowych i połączeń z panelami/skrzyniami(na miejscu).

  • Uruchomienie

Oto profil, którego poszukujemy na stanowisko elektryka kablowego:

  • Posiada Pan/Pani wykształcenie elektryczne i wstępne doświadczenie w okablowaniu skrzyń elektrycznych.

  • Posiada Pan/Pani wstępne doświadczenie w zakresie elektryki przemysłowej (co będzie dużym atutem).

  • Są Państwo chętni, ciekawi i chętni do nauki.

  • Będą Państwo dostępni od zaraz

Informacje o firmie

Aktywny w robotyce.
Zatrudniamy od 35 do 40 osób.
spółka ma 1 rok.
Demerger of Socabelec - Electricity cybersecurity industrial pure juice.

Karina Klopotowska
ACCENT FOREIGN CHARLEROI