Oferta pracy
Elektryk
Wommelgem
Opcja umowy stałej

14.97 - 20.96 / godzinę
6/7/2024
Antwerp
Budownictwo
Dzień

365481

Oferujemy

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie. Nasz partner zapewnia konkurencyjny pakiet wynagrodzeń, który obejmuje korzyści @work, Buddyfit i inne. Jesteśmy nowoczesnym i nieformalnym pracodawcą, który z pasją podchodzi do innowacji i rozwoju.

Jesteśmy zespołem, który się ze sobą świetnie współpracuje. Współdzielamy naszą wiedzę, doświadczenia i sukcesy.

Mamy dostęp do najciekawszych projektów, które są dla nas źródłem duma i satysfakcji.

Dla naszych pracowników serce firmy to priorytet. Troszczymy się o zdrowie, bezpieczeństwo, ambicje i szczęście. Nasze środowisko pracy jest dynamiczne i oferuje możliwości rozwoju osobistego.

Nasz partner oferuje inspirującą pracę, która pozwala się rozwijać w ramach naszego działu i firmy, a także między firmami. Gdy otwieramy nowe stanowisko, zawsze szukamy talentów wewnętrznych.

Organizujemy liczne atrakcje, takie jak świetne zajęcia grupowe, spotkania i regularne wydarzenia networkingowe w firmie.

Opis stanowiska

W przypadku wakatu elektryka w Wommelgem będziesz odpowiedzialny za wiele zadań. Oto przykładowy zakres obowiązków:

  • Budowanie ogólnych instalacji elektrycznych.

  • Instalowanie, podłączanie i uruchamianie instalacji bezpieczeństwa, takich jak wykrywanie pożaru i włamania, nadzór kamer, kontrola dostępu itp.

  • Instalacja i podłączanie systemów automatyki domowej oraz systemów zarządzania budynkiem.

  • Instalacja i podłączanie instalacji danych i telekomunikacyjnych.

  • Montaż i podłączanie tablic rozdzielczych.

  • Pomoc przy uruchamianiu instalacji technicznych.

Poszukujemy elektryka dla firmy w rejonie Wommelgem. Jeśli spełniasz wymagania dotyczące tego stanowiska, to:

  • Ukończyłeś/aś studia na kierunku technicznym, A2, A3 elektryka lub elektromechanika.

  • Radzisz sobie zarówno w zespole, jak i samodzielnie. Jesteś dokładny/a i perfekcjonistyczny/a.

  • Potrafisz szybko dostosować się do nowych okoliczności i radzisz sobie z nieprzewidzianymi zmianami.

  • Posiadasz proaktywną mentalność "spraw, aby to się stało" i jesteś nieskończenie energiczny/a. Skupiasz się na osiąganiu celów i wyników oraz zachowujesz spokój w stresujących sytuacjach.

  • Wykazujesz pasję w wykonywaniu swojej pracy i potrafisz ją przekazywać swojemu zespołowi i współpracownikom. Jesteś optymistą i zawsze staramy się dostrzegać szanse, nawet w trudnych sytuacjach.

  • Posiadasz dobrą znajomość języka niderlandzkiego, a znajomość języka francuskiego stanowi dodatkowy atut.

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B.

Nasz partner buduje i utrzymuje instalacje dla złożonych budynków i przemysłu w zakresie HVAC, hydrauliki, elektryki i automatyki. Specjalizuje się w złożonych projektach technicznych i zintegrowanym zarządzaniu projektami. Wielofunkcyjne rozwiązania techniczne i kompleksowe zarządzanie cyklem życia są podstawą ich strategii. Budynki ewoluują w kierunku budynków inteligentnych, a wraz z nimi rośnie udział instalacji technicznych. Nasz partner jest w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania, w tym zarządzanie i konserwację.

Każdego dnia w pięciu belgijskich lokalizacjach (Temse, Wommelgem, Alken, Anderlecht i Naninne) ponad 700 pełnych pasji pracowników dokonuje zmian. Zróżnicowane możliwości rozwoju, zdobywanie nowej, wielotechnicznej wiedzy, margines na inicjatywę i kreatywne rozwiązywanie problemów technicznych to główne siły napędowe naszych pracowników. Podobnie jak w przypadku naszych klientów, przywiązujemy dużą wagę do długoterminowych relacji z Państwem.

Zuzanna Nowosiad
ACCENT FOREIGN TECHNICAL ANTWERPEN