Oferta pracy
Dekarz region Antwerpia
Wommelgem
Opcja umowy stałej

17.16 - 20.65 / godzinę
10/6/2024
Antwerp
Budownictwo
Dzień

320172

Oferujemy

  • Natychmiastowy start, najlepiej dziś, a nie jutro

  • Świetna atmosfera pracy w wielokulturowym środowisku

  • Solidne narzędzia do pracy

  • Stała umowa po udanym okresie próbnym

  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia €17,157 - €20,271

Świadczenia dodatkowe

Dni urlopu
Bony na eko produkty

Opis stanowiska

  • Jako dekarz w regionie Antwerpii, specjalizujący się w dachach spadzistych, będziesz pracować nad wyjątkowymi projektami.

  • Wraz z kolegami codziennie rano wyjeżdżasz z magazynu na plac budowy

Twój profil

  • posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie jako dekarz

  • potrafisz pracować samodzielnie i w razie potrzeby chętnie pomagasz współpracownikom

  • jestes punktualny i zawsze dążysz do perfekcyjnego ukończenia projektu

  • masz doświadczenie w pracy z dachówkami i łupkami

Nasz klient, MŚP z siedzibą w Wommelgem, jest znanym graczem w świecie pokryć dachowych.
Firma wykonuje różnego rodzaju prace dekarskie, od dachów płaskich: pokrycia dachowe, epdm i tpo po dachówki i (naturalne) łupki.

MAGDALENA MARCZEWSKA
ACCENT CONSTRUCT INFLOW ANTWERPEN