Oferta pracy
Dekarz
Anzegem
Opcja umowy stałej

18.01 - 19.20 / godzinę
7/6/2024
West Flanders
Budownictwo
Dzień

409160

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczania
Możliwość przejścia na kontrakt stały
Możliwości rozwoju zawodowego
Pracę w przyjaznej atmosferze
Pomoc biura w załatwieniu wszelkich formalności

Opis stanowiska

Renowacja i naprawa dachów
Wykonywanie wszelkiego rodzaju prac na dachach skośnych i płaskich oraz naprawa elementów cynkowych (rynny, rury spustowe)
Montowanie rynien i rur spustowych - wykonywanie obróbek blacharskich

Twój profil

Skłonnośc do nauki nowych umiejętności
Doświadczenia w zawodzie
Komunikatywnej znajomości języka niderlandzkiego
Umiejętności w pracy w zespole
Posiadania prawa jazdy kategorii B

.Dla naszego klienta w okolicach Kortrijk poszukujemy doświadczonych dekarzy.

MONIKA NEMS
MONIKA NEMS
ACCENT CONSTRUCT INFLOW KORTRIJK