Oferta pracy
Dekarz
Denderwindeke
Opcja umowy stałej

17.00 - 20.00 / godzinę
21/3/2024
East Flanders
Budownictwo
Robotnik

394935

Oferujemy

Nasz klient oferuje Państwu bardzo zróżnicowaną opcję pracy na stałe w firmie budowlanej, w której praca zespołowa jest bardzo ceniona. Otrzymają Państwo wynagrodzenie zależne od doświadczenia zgodnie z tabelą PC124.

Świadczenia dodatkowe

Bony na eko produkty

Opis stanowiska

Jako brygadzista dla firmy De Ruyck w regionie Ninove będą Państwo wykonywać różne zadania:

  • Współpracuje Pan/Pani jako brygadzista robót dachowych przy dachach płaskich i spadzistych

  • Będą Państwo odpowiedzialni za krycie dachów kościołów i zabytków

  • Kieruje Pan/Pani zespołem ludzi i codziennie ich nadzoruje, kieruje i szkoli

  • Jako brygadzista są Państwo zobowiązani do perfekcyjnego wykonywania swoich zadań/projektów. Osiąga Pan/Pani wyniki swojego zespołu pod względem produktywności, jakości i wydajności. Potrafi Pan/Pani przełożyć własne cele na konkretne cele dla swojego zespołu i kierować pracownikami we właściwym kierunku

  • Informują Państwo o codziennym funkcjonowaniu projektu i zgłaszają sytuacje problemowe

  • Pomagają Państwo pracownikom w osiąganiu ich celów. Dostrzega Pan/Pani potencjał i wydobywa z pracowników to, co w nich najlepsze

  • Jako lider zespołu, współpracują Państwo i myślą o dalszej organizacji działu i niezbędnych usprawnieniach procesów

Jako brygadzista dekarz dla naszego klienta w Ninove oczekujemy kandydata, który spełnia określony profil:

  • Może Pan/Pani już zaprezentować doświadczenie w pracach dachowych

  • Oczywiście nie boi się Pan/Pani wysokości, ponieważ będzie Pan/Pani na nich pracować

  • Znają Państwo biegle język niderlandzki, francuski lub angielski. Znajomość języka polskiego i/lub rumuńskiego jest dodatkowym atutem

  • Najlepiej jeśli posiadają Państwo prawo jazdy kategorii B i są w stanie samodzielnie dojechać do punktu odbioru

  • Nie boją się Państwo długich podróży ani pracy w nadgodzinach

Nasz klient ma ugruntowaną pozycję w regionie od 20 lat. Dzięki swojemu zespołowi wyspecjalizowanych profesjonalistów zbudował od tego czasu niezłe portfolio zadowolonych klientów. Oprócz zleceń prywatnych, często pracuje również dla instytucji rządowych (szkół, kościołów itp.).

ELIZA PAJOLEK
ACCENT CONSTRUCT INFLOW NINOVE