Oferta pracy
Ciesla szalunkowy
Wortegem
Opcja umowy stałej

15.00 - 18.00 / godzinę
13/5/2024
East Flanders
Budownictwo
Robotnik

327757

Oferujemy

Oferujemy

  • prace w stabilnej , dynamicznie rozwijajacej sie firmie rodzinnej

  • wynagrodzenie wedlug stawek sektora budowlanego

  • pomoc w zalatwieniu wszelkich formalnosci

  • premie sektorowe

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w regionie Wortegem-Petegem poszukujemy ciesli szalunkowego , ktory bedzie pracowal przy produkcji prefabrykatow.
Bedziesz odpowiedzielny za:

  • Za wykonywanie szalunkow , korzystajac z planu produkcji

  • Wycinanie różnych części szalunku za pomocą piły panelowej i montowanie ich za pomocą pistoletu do gwoździ, wkrętarki, szlifierki

  • Umieszczanie zbrojenia

  • Wylewanie i wykańczanie elementu oraz usuwanie z niego szalunku

Dla naszego klienta ważne jest, aby kandydat spełniał następujące oczekiwania dotyczące pracy na stanowisku cieśli szalunkowego:

  • Potrafisz bez problemu odczytać i zinterpretować plan techniczny

  • Zawsze wykonujesz swoje zadania z niezbędną dokładnością

  • Najlepiej, jeśli masz już doświadczenie jako stolarz lub cieśla szalunkowy w warsztacie

  • Pracowałeś już z maszyną sterowaną CNC

  • Jesteś przygotowany do pracy fizycznej

Nasz klient od ponad 100 lat dziala w branzy budowlanej.Ich innowacyjne metody i własna hala produkcyjna zapewniają, że są w stanie zrealizować zamówienie w krótkim czasie i w ramach ustalonego budżetu.

MONIKA NEMS
MONIKA NEMS
ACCENT CONSTRUCT INFLOW KORTRIJK