Oferta pracy
Brygadzista drogowy polywalentny
Wavre
Opcja umowy stałej

20.65 - 21.40 / godzinę
26/5/2024
Walloon Brabant
Budownictwo
Dzień

384859

Oferujemy

Zastanawiasz się, dlaczego warto ubiegać się o tę pracę? Oto kilka powodów, dla których powinieneś aplikować:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze skalą CP 124.

  • Umowa na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony (po 130 dniach pracy).

  • Bony na posiłki o wartości nominalnej 8,00 €/dzień (z wkładem pracownika 1,09 €).

  • Eco-chéques

  • Praca w dynamicznym zespole.

  • Możliwość rozwoju w ramach grupy, która zachowała kulturę firmy rodzinnej.

Nie przegap tej wspaniałej okazji! Proszę przesłać swoje CV na adres e-mail:
brussel.foreign.construct@accentjobs.be

Świadczenia dodatkowe

Samochód służbowy
Bony żywnościowe
Bony na eko produkty

Opis stanowiska

Jako kierownik zespołu robót drogowych:

  • Podlegasz kierownikowi budowy.

  • Jestes odpowiedzialny za pracę od 2 do 3 robotników drogowych.

  • Budujęsz drogi, place i chodniki.

  • Instalujęsz sieci odwadniające.

  • Potrafisz czytać plany i interpretować je na placu budowy.

  • Potrafisz obsługiwać narzędzia do projektowania.

  • Wiesz, jak zorganizować czas swojego zespołu i własny.

  • Codziennie raportujesz pracę swojemu bezpośredniemu przełożonemu (N+1) oraz sporządzasz dodatkowe raporty.

  • Posiadasz co najmniej 5-letnie doświadczenie w robotach drogowych, w tym co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika zespołu

  • Dobrze odnajdziesz się w strukturze pracy, która wymaga wysokiego poziomu umiejętności i postawy: punktualności, niezawodności i pracy zespołowej

  • Szczególnie lubisz pracę w terenie i podejmowanie decyzji

  • Jestes precyzyjnym i skrupulatnym

  • Potrafisz pracować samodzielnie

  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego jest niewątpliwą zaletą na tym stanowisku

Czy ta praca jest dla ciecbie? Proszę nie zwlekać! Proszę aplikować już teraz.

Nasz klient, który założył swoją firmę pod koniec lat 50-tych, jest firmą rodzinną. Została ona przejęta przez drugie pokolenie w latach 60-tych. Obecnie zatrudnia ponad 80 pracowników.
Dobre samopoczucie pracowników jest priorytetem, podobnie jak praca zespołowa. Przywiązują dużą wagę do oferowania swoim pracownikom perspektyw rozwoju, lubią podejmować różne wyzwania i nieustannie stawiać wyzwania swoim zespołom.
Firma przywiązuje szczególną wagę do zapewnienia odpowiedniej jakości sprzętu dla każdej specjalizacji.
Ich obszar działania jest rozległy: pracują głównie w Walonii, ale także na obrzeżach Brukseli i Brabancji Flamandzkiej.
Dbają jednak o dobre samopoczucie swoich zespołów, umieszczając swoich pracowników w miarę możliwości w pobliżu ich miejsca zamieszkania.

Valeria Boico
ACCENT FOREIGN CONSTRUCT BRUSSEL