Oferta pracy
Blacharz - Wavre - Umowa na czas nieokreślony
Wavre
Opcja umowy stałej

14.00 - 20.00 / godzinę
18/7/2024
Walloon Brabant
Technika i produkcja
Dzień

356922

Oferujemy

Accent Jobs jest w pełni świadomy, że rynek pracy składa się z różnych grup docelowych, z których każda ma własne życzenia i wymagania.
Radzimy sobie z tą różnorodnością, podchodząc do niej poprzez różne wyspecjalizowane działy.
W ten sposób możemy pomóc każdej osobie w sposób świadomy.
Podczas procesu aplikacyjnego przyjmujemy rolę coacha, aby zapewnić Państwu pomoc i doradztwo. Nasz cel? Pomóc Państwu znaleźć wymarzoną pracę!

Opis stanowiska

Jako mechanik samochodowy/blacharz będziesz wykonywać następujące zadania:

  • Montaż/demontaż

  • Lekkie i ciężkie prace blacharskie

  • Przygotowanie części do malowania

  • Malowanie, lakierowanie i wykańczanie

  • Sprawdzanie za pomocą narzędzi pomiarowych, takich jak suwmiarki, taśmy miernicze, mikrometry itp

Nie jest wymagane doskonałe opanowanie każdego aspektu zawodu blacharstwa, ale istotne jest, abyś był samodzielny w przynajmniej jednym z wymienionych wyżej zadań. Nasz klient jest gotów dostarczyć naukę i wsparcie w pozostałych obszarach!

Twój profil

  • Czy jesteś entuzjastą motoryzacji?

  • Posiadasz pewne doświadczenie w dziedzinie napraw nadwozi?

  • Szukasz pracy w firmie, która stawia na człowieka?

  • Nie masz żadnych ograniczeń co do marki samochodów, nad którymi pracujesz?

Zainteresowani tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie CV na adres: brussel.foreign@accentjobs.be. lub kontakt pod numerem +32 2 210 59 27

Accent Jobs łączy w sobie elastyczność agencji pracy tymczasowej z jakością agencji rekrutacyjnej.
Oferujemy wyłącznie oferty pracy, które mogą prowadzić do stałego kontraktu. W tym celu możemy polegać na 700, którzy każdego dnia pomagają znaleźć pracę ponad 12 000 osób.
Accent Jobs posiada 230 oddziałów i jest największą siecią w Belgii.

MYKOLA HRYHORYSHYN
ACCENT FOREIGN BRUSSEL