Oferta pracy
BETONPOMPISTA - OPERATOR BETONPOMP z prawem jazdy kat. C
Heist-op-den-Berg
Opcja umowy stałej

16.50 - 20.00 / godzinę
7/5/2024
Antwerp
Budownictwo
Robotnik

333543

Oferujemy

Praca kierowcy C, o której zawsze Państwo marzyli! Praca pełna wyzwań w wiodącej firmie w branży.
Otrzymają Państwo wewnętrzne szkolenie, aby zostać kierowcą pompy do betonu;
Praca ze stałymi współpracownikami, których będą Państwo spotykać w różnych lokalizacjach;
Obsługa pompy do betonu;
Własna ciężarówka na stałe;
Wewnętrzne możliwości kariery;
Bardzo dobre wynagrodzenie z licznymi dodatkowymi korzyściami prawnymi;

Opis stanowiska

Nasz partner poszukuje operatora pompy do betonu. Do Państwa obowiązków należeć będą następujące zadania:

  • Codzienna obsługa pompy do betonu na budowach ;

  • Będą Państwo jeździć z placu budowy na plac budowy z pompą samochodową;

  • Bardzo ważne jest również sprawdzanie wykonanego produktu;

  • Po przyjeździe betonomieszarek będą Państwo odpowiedzialni za pompowanie betonu;

  • Wreszcie, będą Państwo czyścić pompę zgodnie z wymaganiami oraz przeprowadzać konserwację i drobne naprawy.

Twój profil

Jak wygląda idealny operator pompy do betonu?

  • Lubi zakasać rękawy

  • Posiada wysokie tempo pracy;

  • Rozpoczęcie pracy nieco wcześniej lub dłuższa praca nie stanowią problemu;

  • Prawo jazdy kat. C jest niezbędne!!!!!!

  • Zmotywowany

  • Posiadanie certyfikatu VCA jest dodatkowym atutem;

  • Posiada wiedzę techniczną i szerokie zainteresowanie maszynami

  • Jest komunikatywny i potrafi dobrze współpracować z kolegami na budowie;

  • Ściśle współpracuje z kierowcą betoniarki

Praca pełna wyzwań w szanowanej firmie działającej w branży fundacji od ponad 20 lat!
Ponadto dołączą Państwo do firmy o płaskiej strukturze, w której szacunek, zaufanie, innowacyjność i zorientowanie na klienta są podstawowymi wartościami. Po udanym okresie tymczasowym czeka na Państwa stały kontrakt!

Agnieszka Gospodarczyk
ACCENT CONSTRUCT INFLOW MECHELEN