Oferta pracy
Układacz kostki brukowej
Saint-Ghislain
Opcja umowy stałej

14.00 - 16.00 / godzinę
5/7/2024
Hainaut
Budownictwo
Dzień

277081

Oferujemy

4 powody, dla których warto dołączyć do Accent Construct:

  • umowa tymczasowa z perspektywą stałego zatrudnienia, 40 godzin tygodniowo,

  • praca dostosowana do twojich oczekiwań dzięki silnej reputacji Accent Construct w branży budowlanej,

  • wynagrodzenie zgodne z CP124,

  • rzeczywisty monitoring przez cały okres próbny, aby zagwarantować najlepszą możliwą sytuację!

Wszystko zależy od ciebie!
Proszę wysłać swoje CV na adres nathalie.cano@accentjobs.be

Opis stanowiska

Jako wykwalifikowany brukarz, do Państwa obowiązków będzie należało :

  • przygotowanie podłoża

  • mierzenie poziomów

  • układanie podkładów

  • układanie płyt, kostki brukowej, klinkieru i krawężników wszelkiego rodzaju;

  • zarządzanie układaniem rur i kabli w sektorze drogowym

Twój profil

  • posiadasz udokumentowane doświadczenie jako brukarz

  • przestrzegasz zasad bezpieczeństwa (praca na drogach)

  • jesteś w dobrej kondycji fizycznej

  • pracy w zespole

  • być zmotywowany i odważny

Accent Jobs łączy w sobie elastyczność agencji pracy tymczasowej z jakością agencji rekrutacyjnej.
Oferujemy wyłącznie oferty pracy, które mogą prowadzić do stałego kontraktu. W tym celu możemy polegać na 700 pracownikach, którzy każdego dnia pomagają znaleźć pracę ponad 12 000 osób.
Accent Jobs posiada 230 oddziałów i jest największą siecią w Belgii.

Nathalie Cano
ACCENT FOREIGN CONSTRUCT CHARLEROI