Oferta pracy
Stolarz
Obourg
Opcja umowy stałej

17.00 - 19.00 / godzinę
5/7/2024
Hainaut
Budownictwo
Dzień

379817

Oferujemy

Oferujemy okres próbny w ramach umowy tymczasowej z perspektywą stałej umowy z korzyściami i stawkami 124 wspólnego komitetu.

Proszę aplikować bezpośrednio przez naszą stronę internetową lub pocztą elektroniczną: nathalie.cano@accentjobs.be

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za wykonywanie elementów stolarskich na miarę w warsztacie i montowanie ich na miejscu.

Umiesz czytać i interpretować plany;
Wiesz jak prawidłowo używać narzędzi i maszyn;
Jesteś niezależny w swojej pracy;
Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w produkcji i montażu stolarki budowlanej;
Jesteś rygorystyczny i precyzyjny w swojej pracy.

Twój profil

Jesteś wyszkolonym stolarzem z kilkuletnim doświadczeniem.
Jesteś w pełni samodzielni.
Lubiszi pracować w zespole
Lubiszi dobrze wykonaną pracę.

Nasz partner zawsze poszukuje stolarzy, zarówno do pracy w warsztacie, jak i w zespole na budowie.

Wielkość naszych firm i różnorodność ich działalności oznacza, że możemy zaoferować naszym pracownikom możliwości rozwoju kariery.

Nathalie Cano
ACCENT FOREIGN CONSTRUCT CHARLEROI