Oferta pracy
"Spawacz":
Rotselaar
Opcja umowy stałej

15.19 - 19.00 / godzinę
29/4/2024
Flemish Brabant
Technika i produkcja
Robotnik

413341

Oferujemy

Dla oferty pracy spawacza w Rotselaar możesz liczyć na poniższe korzyści:

  • Na starcie zostaniesz zanurzony w wiedzę specjalistyczną zawodu. W krótkim czasie staniesz się prawdziwym ekspertem

  • Będziesz korzystać z wewnętrznych szkoleń

  • Umowa na czas nieokreślony po pomyślnym okresie przez Accent (po pozytywnym okresie próbnym 125 dni roboczych)

  • Przyjemność z pracy jest niezwykle ważna. Znajdziesz się w stabilnym przedsiębiorstwie, otoczony przez sympatycznych kolegów

  • Dla spawacza minimalne wynagrodzenie wynosi 15,1851 euro, ALE twoja płaca jest do negocjacji w zależności od wiedzy i doświadczenia, uzupełniona o ekocheque

  • Twoje godziny pracy w 40-godzinnym tygodniu pracy to od poniedziałku do piątku od 8 do 16:30

  • Cieszysz się 12 dniami RTT (redukcja czasu pracy) oprócz twoich ustawowych dni wolnych od pracy

Świadczenia dodatkowe

Dni urlopu
Bony na eko produkty
Dostępność transportem publicznym

Opis stanowiska

Dla oferty pracy jako spawacz w Rotselaar Twój dzienny plan pracy będzie wypełniony poniższymi zadaniami:

  • Odpowiadasz za prace na zamówienie i/lub seryjne, przede wszystkim przez półautomatyczne spawanie i spawanie TIG

  • Kontrolujesz zgodność prac spawalniczych, konstrukcji i montaży oraz oceniasz błędy i wykonujesz ponownie niezbędne operacje

  • Na podstawie instrukcji, dokumentów technicznych i planów określasz materiały i rodzaj spawów

  • Sprawdzasz sprzęt i regulujesz parametry spawania po określeniu materiału i typu montażu

  • Dbasz o montaż i spawanie różnych elementów wzajemnie lub na podłożu

  • Wykonujesz różnego rodzaju połączenia, takie jak połączenia kątowe, rurowe i płytowe

  • Pracujesz z różnymi materiałami, takimi jak stal nierdzewna i stal

  • Obsługujesz szlifierki, maszyny do lutowania, narzędzia ręczne i elektryczne

Dla oferty pracy jako spawacz w Rotselaar, poniższy profil odzwierciedla Twoje umiejętności:

  • Jesteś technicznie wykwalifikowany/posiadasz wykształcenie techniczne i doskonale radzisz sobie z narzędziami ręcznymi oraz elektrycznymi

  • Masz już (podobne) doświadczenie

  • Posiadasz oko do detalu

  • Czytanie planów nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Masz doświadczenie w spawaniu półautomatycznym lub TIG

  • Jesteś inicjatywny i potrafisz pracować zorientowany na rezultaty

  • Pracujesz starannie i poświęcasz potrzebną uwagę na szczegóły i wykończenie

  • Potrafisz współpracować z innymi w celu osiągnięcia wspólnego celu

Nasz klient stoi za stabilnością, różnorodnością i jakością. Dzięki ich doświadczeniu i rzemiosłu są w stanie realizować bardzo zróżnicowane i skomplikowane projekty metalowe. Specjalizują się przede wszystkim w komponentach i urządzeniach ciśnieniowych, takich jak zbiorniki ciśnieniowe, wymienniki ciepła.

Anna Kozlowska
ACCENT FOREIGN MECHELEN