Oferta pracy
Pomocnik spawacza/ pracownik metalurgii
Termonde
Opcja umowy stałej

14.00 - 16.00 / godzinę
19/6/2024
East Flanders
Technika i produkcja
Dzień

406602

Oferujemy

  • Fajne środowisko pracy i atmosfera

  • Przestrzeń dla przedsiębiorczości

  • Pełnoetatowa i zróżnicowana praca

  • Interesujący pakiet wynagrodzeń

  • Miejsce pracy to Dendermonde

Opis stanowiska

  • Przygotowanie pracy dla spawacza, piłowanie, wiercenie, zarządzanie zapasami materiałów.

  • Praca nad zróżnicowanym pakietem indywidualnych zamówień i wykonujesz je na podstawie szczegółowych rysunków technicznych lub list przecinanych materiałów.

  • Jakość jest nasza wizytowka wiec jest bardzo wazna dla nas.

  • Myślisz perspektywicznie i omawiasz możliwe ulepszenia koncepcji i wykonania wspólnie z liderem

Twój profil

  • Jesteś dynamiczną siłą roboczą i masz podejście 'can do'

  • Masz szerokie doświadczenie w obróbce metalu, stali/aluminium

  • Masz wykształcenie średnie zawodowe zakresie obróbki metalu – Konstrukcje lub równoważne doświadczenie

  • Dobrze umiesz czytać plany, co jest zdecydowanie plusem

  • Doświadczenie w stolarce aluminiowej jest plusem

  • Jesteś kreatywny i myślisz rozwiązaniowo

  • Masz pozytywne nastawienie do życia i emanujesz zaraźliwym entuzjazmem

Nasz klient specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju metalowych bram i ogrodzeń, metalowych bram i ogrodzeń z okładziną z wszelkich gatunków drewna oraz aluminium. Handlują również wszelkiego rodzaju słupkami ogrodzeniowymi, siatką, akcesoriami i odpowiednimi produktami betonowymi. Tanto dla klientów profesjonalnych, jak i prywatnych.
Nasz klient posiada punkty dystrybucyjne w Beneluksie, Francji, Niemczech i Danii i
w większości samodzielnie zajmuje się dostawami własnymi ciężarówkami wyposażonymi w dźwig. Ponadto korzystają z usług zewnętrznych przewoźników, gdy chodzi o bardzo długie bramy lub dalekie podróże z pełnym załadunkiem. Dla własnego regionu posiadają też kilku doświadczonych monterów, zarówno w zakresie bram, ogrodzeń, jak i automatyzacji oraz wideodomofonów.

SYLWIA SMOLKA
ACCENT FOREIGN SINT-NIKLAAS