Oferta pracy
"Piekarz, zmiana NOCNA":
Hoegaarden
Opcja umowy stałej

15.36 - 19.92 / godzinę
29/4/2024
Flemish Brabant
Rzemiosło
Robotnik

413401

Oferujemy

Dla oferty pracy na stanowisko piekarza NOCNA ZMIANA w regionie Hoegaarden możesz liczyć na poniższe korzyści:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie z dużą pewnością zatrudnienia

  • Stała praca po pozytywnym okresie próbnym 125 dni roboczych

  • Wynagrodzenie w przedziale od 15,36 € do 19,92 € w zależności od wiedzy i doświadczenia (kategoria 1 do 6 w ramach komitetu partnerskiego 118.03)

  • Po miesiącu masz prawo do bonów żywieniowych o wartości 7 €/dzień oraz własnego wkładu w wysokości 1,09 €

  • Dodatek nocny w wysokości 20% za godzinę, za godziny pracy pomiędzy 22 a 6 rano

  • Zwrot kosztów kilometrów zgodnie z obowiązującymi baremami w sektorze spożywczym

  • Pełny etat 39h/tydzień, co oznacza, że przysługują Ci 6 dni urlopu na żądanie (ADV)

  • Będziesz miał 1 dzień w tygodniu roboczym + 1 dzień w weekend wolny = pracujesz 5 dni w tygodniu

Świadczenia dodatkowe

Bony żywnościowe
Dni urlopu
Premia za zmianę

Opis stanowiska

W ofercie pracy na stanowisko piekarza w NOCNEJ ZMIANIE w regionie Hoegaarden, Twój dzienny plan pracy będzie wypełniony następującymi zadaniami;

  • Odpowiadasz za przygotowanie chleba, chleba specjalnego, chleba luksusowego i bułek. Przy tym używasz mąki lub półproduktów oraz innych składników

  • Pracujesz z mechanicznymi urządzeniami, takimi jak mechaniczna wyrabiania ciasta, maszyna ważąco-dzieląca oraz kontrolowana komora fermentacyjna

  • Planujesz i przygotowujesz pracę

  • Zbierasz niezbędny materiał i przechowujesz gotowe produkty oraz surowce

  • Przestrzegasz ustalonych receptur

  • Stosujesz odpowiednie techniki podnoszenia i przenoszenia

  • Rygorystycznie przestrzegasz zasad higieny i bezpieczeństwa oraz instrukcji obsługi maszyn

Ogłoszenie o pracę na stanowisko piekarza NOCNA ZMIANA w regionie Hoegaarden odzwierciedla poniższy profil twoich umiejętności:

  • Masz pierwsze doświadczenie zawodowe lub ukończyłeś szkolenie

  • Skupiasz się na osiąganiu konkretnych celów i nie dajesz się zniechęcić przez przeciwności

  • Diabeł tkwi w szczegółach, a to właśnie na nich zwracasz uwagę

  • Czy nie stanowi dla Ciebie problemu czasem pracować dłużej, by zakończyć swój projekt? To nie problem, po prostu zrekompensujesz to sobie później

  • Lubisz pracować z innymi i czasami pod presją czasu

  • Jesteś gotów do pracy w weekendy, w nocy i w święta

  • Znasz zasady HACCP

  • Możesz pracować w środowisku, które często jest zakurzone, ciepłe i wilgotne (dzięki rozwojowi techniki zmniejsza się ryzyko zaburzeń oddechowych i alergii)

Nasz klient to rodzinna piekarnia, którą zarządza drugie pokolenie. Prowadzą dużą rzemieślniczą piekarnię z dużą pasją i miłością do pieczywa.

W ośmiu sklepach klienci mogą skosztować rezultatu rzemieślniczych wyborów dla jakości i świeżości. Kilka razy dziennie dostarczają superświeże smakołyki do wszystkich swoich sklepów, aby cudownie rozpieszczać klientów ciepłymi, świeżo wypieczonymi wypiekami.

Anna Kozlowska
ACCENT FOREIGN MECHELEN