Oferta pracy
Operator 2 zmiany
Sint-Baafs-Vijve
Opcja umowy stałej

12.00 - 15.00 / godzinę
18/4/2024
West Flanders
Technika i produkcja
Robotnik

345473

Oferujemy

Możliwość pracy na stałe w prężnie rozwijającej się firmie.
Łatwy dojazd
Możliwość awansu

Opis stanowiska

Jako Operator:

  • Obsługujesz jedną lub więcej wstępnie dostrojonych (półautomatycznych) maszyn do obróbki lub wytwarzania różnych przedmiotów.

  • Monitorujesz parametry produkcji.

  • Dostosowujesz odchylenia.

  • Przygotowujesz odpowiednią mieszankę surowców.

  • Śledzisz proces przygotowania, konfekcjonowania lub napełniania.

  • Sprawdzasz jakość produktu na wszystkich etapach.

  • Konserwujesz i czyścisz maszyny.

Potrafisz pracować samodzielnie i radzisz sobie z płynnym tempem pracy.
Masz doświadczenie w ustawianiu maszyny.
Masz spójną historię pracy.
Zawsze chcesz pracować na 2 zmiany

Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz pojemników z papieru i tektury

MARTA KOZIK
MARTA KOZIK
ACCENT SUPPORT CENTER