Oferta pracy
Murarz
Boussu
Opcja umowy stałej

17.00 - 18.00 / godzinę
5/7/2024
Hainaut
Budownictwo
Dzień

350869

Oferujemy

5 powodów, dla których warto do nas dołączyć:

  • godzina dobrego samopoczucia w agencji (rejestracja + kawa, opcjonalnie mleko i cukier);

  • konkretna umowa;

  • gwarantowana wypłata;

  • ołówek na miejscu.

CV proszę wysyłać na adres nathalie.cano@accentjobs.be lub dzwonić pod numer +32 89 32 30 66

Opis stanowiska

  • Jesteś wszechstronny i potrafisz wykonywać różnorodne prace wykończeniowe. (murowanie, sufity, kafelkowanie, fugi silikonowe, drobne prace stolarskie itp.)

  • Bedziesz wykonywać prace zgodnie z instrukcjami kierownika budowy, przestrzegając zasad rzemiosła i przepisów bezpieczeństwa.

  • Będziesz pomagać kierownikowi w monitorowaniu podwykonawców na różnych budowach.

  • Będziesz przestrzegać i stosować podstawowe zasady firmy, a mianowicie : Dbałość o klienta i jego zadowolenie, przejrzystość, przygotowanie i organizacja, kontrola i samokontrola.

Twój profil

Masz udokumentowane doświadczenie w sektorze budowlanym
Posiadasz prawo jazdy i własny samochód
Lubisz pracę zespołową
Jesteś zmotywowan, chętny do pracy i punktualny

Accent Jobs łączy w sobie elastyczność agencji pracy tymczasowej z jakością agencji rekrutacyjnej.
Oferujemy wyłącznie oferty pracy, które mogą prowadzić do stałego kontraktu. W tym celu możemy polegać na 700 pracownikach, którzy każdego dnia pomagają znaleźć pracę ponad 12 000 osób.
Accent Jobs posiada 230 oddziałów i jest największą siecią w Belgii.

Nathalie Cano
ACCENT FOREIGN CONSTRUCT CHARLEROI