Oferta pracy
Monter kalibracji z perspektywą stałego kontraktu
Seneffe
Opcja umowy stałej

16.00 - 17.00 / godzinę
9/7/2024
Hainaut
Rzemiosło
Robotnik

396459

Oferujemy

Będą Państwo zaangażowani w produkcję produktów o wysokiej wartości dodanej w renomowanej firmie z branży metalurgicznej.

Proszę skorzystać z wyjątkowej okazji:

  • Potencjalny stały kontrakt!

  • 38-godzinny tygodniowo pracy od poniedziałku do piątku (bez weekendów)

  • Harmonogram z 2 przerwami rano i po południu (możliwość 3 w przyszłości wraz z nadejściem nocy)

  • Obecnie brak pracy w nocy

Dodatkowe nagrody :

  • Dodatek za przerwy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Bony na posiłki wliczone w cenę

  • Ekskluzywne korzyści po dołączeniu do zespołu

Będą Państwo zaangażowani w produkcję produktów o wysokiej wartości dodanej w renomowanej firmie z branży metalurgicznej. Firma i jej pracownicy przywiązują dużą wagę do przyjmowania nowych członków zespołu - może to właśnie ty?

Czy chcialbyś dołączyć do naszej wielkiej rodziny talentów i współpracować z naszym zespołem Accent La Louvière, aby znaleźć wymarzoną pracę?

Mój zespół nieustannie poszukuje nowych kandydatów poszukujących "pracy szytej na miarę". Pracy, która jest właśnie dla CIEBIE. Stawiamy sobie za punkt honoru spotkanie z Państwem w oddziale, aby dowiedzieć się, czego Państwo szukają. Nie tylko oferujemy Państwu konkretny wakat, ale także sprawdzamy firmy w regionie, które pasują do Państwa profilu.

Nasze wyzwanie: 125 dni pracy z naszą agencją i stała umowa.
Nasze wartości: rygor, uczciwość i dużo dobrego humoru!
Państwa wyzwanie: Aplikuj teraz i przyjdź nas poznać!

Świadczenia dodatkowe

Bony żywnościowe

Opis stanowiska

Jako monter kalibracji u naszego klienta będą Państwo odpowiedzialni za :

  • Prostowanie części metalowych poprzez umieszczenie ich pod naprężeniem (imadło) i uderzanie młotkiem, aby wyrównać je w akceptowalnej osi

  • Precyzyjne prostowanie części stalowych o różnych wymiarach w celu zapewnienia idealnego dopasowania do form

  • Opanowanie technik wykańczania, takich jak gratowanie i szlifowanie w celu uzyskania precyzyjnych pasowań

  • Interpretowanie rysunków przydzielonych Państwu komponentów mechanicznych

  • Sprawdzanie i regulowanie części w razie potrzeby

  • Używać tradycyjnych narzędzi i przyrządów pomiarowych, takich jak suwmiarki, szlifierki, wiertarki, sprzęt metrologiczny itp.

  • Montaż części zgodnie ze specyfikacjami

  • W razie potrzeby proszę rozsądnie korzystać z podnośnika do przenoszenia części

Jako monter kalibracji u naszego klienta będą Państwo musieli wykazać się następującymi umiejętnościami i cechami:

  • Dokładne i skrupulatne podejście do wykonywania zadań, odzwierciedlające rygorystyczną precyzję

  • Wysoki stopień zręczności manualnej i zdolność do dokładnego obchodzenia się z częściami i wykonywania drobiazgowych wykończeń

  • Solidne doświadczenie w korzystaniu z przyrządów pomiarowych i metrologii w celu zapewnienia dokładności pasowań

  • Zdolność do efektywnej pracy w czasami rustykalnym i zakurzonym środowisku bez uszczerbku dla jakości pracy

  • Dobra znajomość montażu mechanicznego, w tym użycia młotków, młotków, narzędzi do retuszu i pras.

  • Dobra znajomość prostej (podstawowej) metrologii, w tym korzystania z suwmiarek i kątomierzy.

  • Idealna umiejętność czytania rysunków 2D (opcjonalnie, ale plus)

  • Gotowość do pracy zgodnie z harmonogramem z 2 lub 3 przerwami, wykazanie się dyspozycyjnośćą i zaangażowaniem w pracę

  • Silne zainteresowanie złożonością części mechanicznych i ciekawość w dziedzinie metalurgii

  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych oraz szybkiej interpretacji wymaganych specyfikacji

Nasz partner wyróżnia się doświadczeniem w produkcji złożonych części metalowych, ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu zbrojeniowego i lotniczego. Jako część grupy składającej się z kilku autonomicznych zakładów, ten dobrze prosperujący gracz jest zaangażowany w długoterminową przyszłość swoich pracowników. Firma wyróżnia się zaangażowaniem w szkolenie personelu, kładąc jednocześnie ogromny nacisk na bezpieczeństwo i wyjątkową jakość swoich produktów.

Karina Klopotowska
ACCENT FOREIGN CHARLEROI