Oferta pracy
Monter izalacji poliuretanowej
Termonde
Opcja umowy stałej

15.00 - 18.00 / godzinę
6/3/2024
East Flanders
Technika i produkcja
Robotnik

401465

Oferujemy

Kazdy kandydat otrzyma: szkolenie techniczne zastosowania izolacji PUF w zbiornikach

  • interesująca, zróżnicowana prace

  • pewność zatrudnienia

  • poprawna organizacje i administracje

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń

Opis stanowiska

Zakres wykonywanej pracy:

  • Wszystkie występujące prace związane z płytami i materiałami izolacyjnymi u różnych klientów przemysłowych

  • Usuwanie starych okładzin, obróbka powierzchni do izolacji

  • Obróbka materiału izolacyjnego, np. cięcie na długość i szerokość

  • Nakładanie i mocowanie materiału izolacyjnego

Izolowanie rurociągów, zbiorników, kotłów itp.

  • (de)montaż i uszczelnianie blach

Twój profil

Od naszych kandydatow oczekujemy:

  • Checi pracy rowniez po za grancami Belgii ( Benelux)

  • Brak lęku wysokości

  • Elastyczności w kwestii godzin pracy

  • Doświadczenia w izolacji zbiorników nie jest wymagane; zapewniamy szkolenie

  • Doświadczenie w pokrewnych sektorach takich jak np. konstrukcja, budownictwo, mechanika, produkcja, piaskowanie/malowanie, podłogach epoksydowych, inne techniki izolacji, natryskowy PUR itd. bedzie dodatkowym atutem.

  • Znajomosci mechaniki

  • Motywacji

Specjalistyczna międzynarodowa firma w dziedzinie izolacji zbiorników w rafineriach i terminalach; magazyny dla ropy i LPG/LEG/LNG
z techniką izolacji PUF, półautomatyczne wykonywanie

▪ Głównie w Beneluksie (Port w Antwerpii i Rotterdamie)
▪ Projekty w Zachodniej Europie
▪ Sporadyczne projekty międzynarodowe (na całym świecie)

SYLWIA SMOLKA
ACCENT FOREIGN SINT-NIKLAAS