Oferta pracy
kierowca CE - transport chłodniczy
Torhout
Opcja umowy stałej

14.34 - 14.34 / godzinę
27/3/2024
West Flanders
Logistyka i dystrybucja
Robotnik

380483

Oferujemy

Oferujemy :

  • Rodzinne środowisko pracy

  • Tydzień, w którym możesz spędzić noc zarówno w ciężarówce, jak i we własnym łóżku

  • Stały kontrakt po okresie zapoznawczym

Opis stanowiska

Jako kierowca CE w transporcie chłodniczym, do Twoich obowiązków należą :

  • Trasy, podczas których będziesz spac 2 noce w tygodniu poza domem.

  • Załadunek i rozładunek u klientów

  • Transport gotowych produktów do mrożenia i chłodzenia

  • Prowadzenie ciężarówki chłodni

Twój profil

Na to stanowisko poszukujemy osób o następującym profilu:

  • Posiadasz prawo jazdy kat. CE

  • Masz ważne kwalifikacje zawodowe i MS

  • Jestes gotowy spędzić 2 noce w tygodniu w kabinie

  • Masz doświadczenie w transporcie chłodniczym

  • Załadunek i rozładunek nie stanowią dla Ciebie przeszkody

Firma transportowa z siedzibą w Kortemark, specjalizująca się w transporcie chłodzonych produktów spożywczych.
Rodzinna atmosfera pracy.

MARTA KOZIK
MARTA KOZIK
ACCENT SUPPORT CENTER