Oferta pracy
dekarz dachy plaskie
Rumbeke
Opcja umowy stałej

19.20 - 20.60 / godzinę
9/6/2024
West Flanders
Budownictwo
Dzień

409632

Oferujemy

Wynagrodzenie od 18 do 20 euro za godzinę, w zależności od wykształcenia i/lub doświadczenia;
Dodatek za mobilność oprócz dodatku za podróż do zajezdni;
Dodatek odzieżowy w wysokości 0,5 € za każdy przepracowany dzień;
Bony ekologiczne w wysokości 100 € rocznie;
Czeki zywnosciowe 8€/dzien ;
Pod koniec roku znaczki lojalnościowe o wartości 9% wynagrodzenia brutto;

Świadczenia dodatkowe

Bony żywnościowe
Bony na eko produkty

Opis stanowiska

Zakładanie paroizolacji
Umieszczenie izolacji
Umieszczanie różnych rodzajów pokryć dachowych EPDM)
Umieszczanie wykończenia krawędzi
Rozbiórka istniejących dachów i elementów dachu

Twój profil

wymagane jest pierwsze odpowiednie doświadczenie
doświadczenie z EPDM i RESITRIX i uszczelnieniami termicznymi jest dodatkowym atutem
jestes chetny do pracy w grupie

Informacje o firmie

Dla nowoczesnej firmy w regionie Roeselare szukamy dekarzy

AGNIESZKA VAN ELDER
ACCENT CONSTRUCT INFLOW OOSTENDE