Monter okien i drzwi

Bracle, Braekel
15.20 - 18.50 / godzinę
Opcja umowy stałej
East Flanders
Robotnik
Budownictwo

18/4/2024
326298

Opis stanowiska

Z entuzjazmem pomagają Państwo w realizacji tych zadań:

  • montaż okien i drzwi z aluminium lub PCV

  • podczas renowacji nie boją się Państwo wyłamać istniejącej stolarki

  • wykańczają Państwo wszystko w najdrobniejszych szczegółach

  • regularnie montują Państwo akcesoria, takie jak rolety, moskitiery lub żaluzje przeciwsłoneczne

Informacje o firmie

AS construct jest Państwa specjalistą w zakresie stolarki zewnętrznej we flamandzkich Ardenach. Zarówno dla nowych budynków, jak i projektów renowacyjnych. Dla rzemiosła połączonego z przyjemną atmosferą pracy, to jest to miejsce. Andy jest u steru, aby poprowadzić wszystko we właściwym kierunku.

Twój profil

Stielman, którego szukamy:

  • posiadają Państwo dobre podstawowe lub po prostu duże doświadczenie jako monter okien i drzwi

  • Mają Państwo wiedzę techniczną i widzą, gdzie mogą Państwo pomóc

  • lubią Państwo wykańczać wszystko tak, jak we własnym domu

  • lubią Państwo pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole

Oferujemy

Praca jako monter okien i drzwi w AS construct zapewni Państwu następujące korzyści:

  • możliwość stałej pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z przepisami budowlanymi: wynagrodzenie początkowe 15 207 - ...

  • pracę w bardzo entuzjastycznym zespole

  • dodatkowe korzyści prawne, takie jak czeki ekologiczne

Numer zatwierdzenia: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
Różnorodność i integracja są ważne dla Accent. Kimkolwiek jesteś, bez względu na to jaki(-a) jesteś i za czymkolwiek się opowiadasz, twoje talenty robią różnicę.

Twoja osoba kontaktowa

ELIZA PAJOLEK
ACCENT CONSTRUCT INFLOW NINOVE